Menu

Reklama biura rachunkowego- w co warto zainwestować?

Czerwiec 28, 2016 - Księgowość
Reklama biura rachunkowego- w co warto zainwestować?

Reklama w obecnych czasach jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi, pomagającym zdobyć potencjalnych klientów i dzięki temu zaistnieć na rynku. Nie bez znaczenia mówi się, że reklama jest dźwignią handlu.

Rosnąca w ostatnich latach liczba biur rachunkowych powoduje, że musimy bardziej zastanowić się jak wybić się z tłumu i jak dać się poznać nowym klientom. W tym celu warto zainwestować w skuteczna reklamę, która pomoże zwiększyć konkurencyjność biura księgowego , a także zwiększy prestiż dla księgowa Wałbrzych.

Jedną z tańszych metod reklamy jest wykorzystanie różnych szyldów, wizytówek, ulotek, folderów reklamowych. Koszt takiej reklamy waha się w granicach od 800 do 1200 zł. Ulotki to koszt około 10 gr za sztukę. Istnieje możliwość również zamieszczenia ogłoszenia w prasie lub posłużenie się  nowoczesnymi formami reklamowymi. Niewątpliwie najszybciej rozwijającą się w ostatnich latach formą reklamy jest Internet oraz telewizja. Jednak reklama w telewizji to już znacznyksięgowa Wałbrzych wydatek. 1 minuta reklamy to koszt od 115 000 do 190 000. Własne biuro rachunkowe możemy tez zareklamować wykorzystując stronę internetową. Swoją reklamę mamy możliwość zamieścić także na portalach czy w różnego rodzaju bazach danych. Dzięki temu portal www.sumiennyksięgowy.pl, będzie rozpoznawany wśród dużej ilości księgowych i przedsiębiorców z Polski. Często cena reklamy zależna jest od ilości wyświetleń. Może to być 1000, 10000 a nawet 500000 odsłon miesięcznie. Dobrym sposobem na zareklamowanie swojego biura jest także wyszukiwarka księgowych. Dzięki wykorzystaniu tych metod, docieramy do szerokiego grona odbiorców i unikniemy sytuacji w której będziemy narzekać na brak zainteresowania biurem rachunkowym.

Warto pamiętać, że niezależnie od rodzaju i sposobu reklamy, jej priorytetowym celem jest wyróżnienie naszej oferty spośród konkurencji.

2 thoughts on “Reklama biura rachunkowego- w co warto zainwestować?

Juliusz

Ciekawy temat, programy partnerskie rzeczywiście umożliwiają na ogromne zarobki, ale trzeba umieć w jaki sposób się do tego zabrać, przy promowaniu programów partnerskich jest istotna znajomość pozycjonowania stron oraz umiejętności social media. Fajny wpis liczę na więcej o aktualnym motywie

Reply
£ukasz

Super wpis, szukałem go w internecie także znalazłem, interesujące wiadomości na pewno jest użyję, chciałbym dowiedzieć się więcej o zarabianiu w necie

Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *